Jak se učí s radostí

Již za pár dní nás čeká TEDxPragueED. Tentokrát jsme si pro Vás přichystali téma Radost. O čem tedy naši stateční řečníci budou na prknech divadla ABC?

Jak dostat Radost do lavic? Na těchto 5 myšlenkách možná stojí budoucnost vzdělávání

Konec školního roku se nám nachýlil a většina školáků si užívá zasloužených letních prázdnin. Pravda, vysokoškoláci se možná ještě trápí učením na nějakou obzvláště vypečenou zkoušku, ale asi nám nikdo nevymluví, že léto je za rohem.

TEDx a ABB budou společně tvořit budoucnost

Praha, 2. listopadu 2017 – Konference TEDxPrague získaly nového hlavního partnera, společnost ABB, průkopníka a lídra ve vývoji inovativních technologií. Partnerství s TEDxPrague, TEDxPragueWomen a TEDxYouth@Prague je dlouhodobé a bylo uzavřeno na tři roky.

TEDxPrague 2016 podporuje vzdělávání žáků a učitelů

Praha, 27. září 2016 – Letošní festival myšlenek TEDxPrague 2016 se uskuteční 30. října 2016 v multikulturním prostoru pražského Fóra Karlín. Na téma „Naše a cizí“ na pódiu promluví jako řečníci če…

Moje špína, cizí problém

Vařil jsem si vodu na čaj v kuchyňce, kterou na patře „coworkingového centra“ sdílíme s dalšími asi 80 kolegy. Byl všední den odpoledne, dřez byl plný hrnků od kávy, sklenic, příborů i misek se zby…