10. listopad 2018

TEDxPrague 2018

Kotrmelce

koupit vstupenku

O akci

Krok dopředu, pokrčit kolena, nadechnout se, zavřít oči a … překulit se.

Kdy naposledy jste udělali kotrmelec? Jen tak, pro radost? Kotrmelce vám možná zamotaly hlavu i život - třeba náhlý konec dlouhého vztahu nebo prozření, že kariéra, kterou roky budujete, vlastně není pro vás. Jak jste se s tím poprali? Jak vás to změnilo a ovlivnilo váš přístup k životu?

Někdy nás – snad z ničeho nic – přepadne náhlá, nečekaná a často radikální změna. Dotkne se lidské společnosti jako celku, ekonomiky, politiky, životního prostředí, vědy nebo umění. Zasáhne do našich soukromých i profesních životů, ovlivní naše sny, hodnoty a plány. Ne náhodou s námi takové změny - stejně jako fyzické kotrmelce –mohou zahýbat vpřed i vzad. Pozitivním i negativním směrem.

Kotrmelce mohou proměnit celý svět nebo jen to, jak ho subjektivně vnímáme. Je to i ta rozverná záležitost, která nám symbolizuje hravé dětství. Něco, co už jsme zapomněli. Maličkost, díky které dokážeme žasnout a objevovat svět dětskýma očima.

Ať už jsou jakékoliv, kotrmelce se neobejdou bez změny postoje, jisté dávky úsilí a špetky kuráže. Je potřeba ponořit se do nich tělem i duší a udělat krok do neznáma. Nebývá to snadné, ale vynoření se “na druhé straně” může být i zábava! Ocitnout se hlavou dolů nám přinejmenším aspoň na chvíli umožní změnit úhel pohledu.

Pojďme prozkoumat pár kotrmelců společně!

Lokace

Forum Karlín
Pernerova 51
186 00, Praha 8

Vstupenky

  • Early birds: vyprodáno
  • Standardní cena: 1880 Kč


Zakoupením vstupenky získáváte vstup na celodenní konferenci TEDxPrague 2018: Kotrmelce, zažijete inspirativní talky 15 zajímavých řečníků z České republiky i ze světa a na vlastní kůži si budete moci vyzkoušet nejrůznější kotrmelce také během doprovodného programu.

Nezisková organizace Power of X z.ú., jakožto pořadatel TEDxPrague 2018, podpoří účast učitelů základních, středních a vysokých škol 30 místy zdarma, více informací najdete zde.

Partneři

Generální partner

Česká spořitelna

Hlavní partneři

ABB
BMW Group
T-Mobile Czech Republic