Why The Mind And Heart Should Work Together

Sugandho TEDxPrague 2017

Každý z nás přichází na tento svět s obrovským potenciálem kreativity, síly a moudrosti. “Tím, že učím ostatní emocionálnímu propojení a vědomí sebe sama, zároveň vedu lidi k tomu, aby se sami stali pozornějšími k úžasným pokladům, které si v sobě nesou. Vidět lidi rozvíjet se a překonávat překážky, které jsou na první pohled obřích rozměrů, je pro mě životní radost.”

V krásném novém světě potřebujeme mít povědomí o každém jednotlivém členovi společnosti a tvořit si vnitřní propojení s každým z nich. Potřebujeme nastavit bleskovému technologickému pokroku protiváhu. Využijme náš potenciál a dodejme rozvoji lidský rozměr. Sugandho je zkušená terapeutka, více než 25 let vede semináře po celém světě, zejména v Evropě, Asii a na Blízkém východě. Vystudovala psychologii, sociologii a pedagogiku a čerpá také ze svých bohatých zkušeností s meditací, Reiki, Alchymií čaker, Neo-Reichiánskou prací s dechem, hypnózou, NLP, Sexuálním odpodmiňováním, Osvobozením dítěte či Primární terapií. Ve své práci spojuje svoji profesionální znalost západní psychologie a alternativních východních metod.

Od roku 1980 se učila v OSHO – Institute for Inner Alchemy and Meditation, který dnes také řídí. Sama vede semináře Alchymie čaker, semináře pro ženy a tvoří výcvik Energetického poradenství podle OSHA. Žije v Izraeli, inspirována tichem pouště.

Tento web používá k poskytování služeba analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku