I CEE Innovation

Lorena Macnaughtan TEDxPrague 2017

Inovace pramení ze zvědavosti – ptáme se proč – a formuje se s rebelií, když přemýšlíme co kdyby. Cesta k inovacím se možná jeví jako osamělá a riskantní. A také to tak je. Co kdybychom ale překonali kulturní překážky, které nám brání ve spolupráci, a zkusili vytvořit sítě, kterými převýšíme jednotlivá úsilí každého z nás?

Propojení s ostatními podnikateli nemusí být jen podmínkou přežití. Mohou se stát klíčem k úspěchu. A hlavně ekonomickým motorem celého regionu – sítě dokážou zachytávat talenty, generovat znalosti a přitahovat kapitál. I pouhá hrstka rebelů, běží-li společně, může být strůjcem úžasné změny! Lorena je původem z Rumunska, žila také v Praze a dnes je jejím domovem Velká Británie. Je digitální ekonomkou, ambasadorkou pro zdraví a „propojovatelkou“ s profesním i akademickým zájmem o inovace a leadership. Vede iCEE.health - část mezinárodního festivalu pro střední a východní Evropu iCEE.fest zaměřenou na zdravotní péči. Lorenu žene kupředu myšlenka, že využít plně potenciál inovací v CEE regionu můžeme jen tehdy, když budeme živit kulturu spolupráce.

Lorena vystupuje na nejrůznějších mezinárodních eventech, jako například Stanford Medicine X (USA) nebo Giant Health Event (VB). Spolupracuje se start-upy ve zdravotní sféře a má radost, že se podílí na The Health Factory – vzrušujícím inovativním prostoru v Bukurešti, který se má už brzy otevřít rebelům z CEE regionu.

Tento web používá k poskytování služeba analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku