Bohatství digitální revoluce

Pavel Kysilka TEDxPrague 2017

Svět prochází digitální revolucí. Jak se promítá do našeho každodenního života? Jak ovlivňují nové digitální možnosti byznys, ekonomiku i celou společnost? Pavel přinese tak trochu jiný pohled na potřeby vzdělání budoucí generace. Robotizace, umělá inteligence, virtuální a rozšířená realita, internet věcí, nano a biotechnologie –hlas budoucnosti, nebo realita, která se dotýká každého z nás?

Digitální revoluce přináší i nové obchodní, komunikační a pracovní modely, které se promítají do oblasti vzdělávání. Jak tohle všechno zasahuje do aktivit lidí nejen v kyberprostoru? Zakladatel a předseda správní rady 6DAcademy, prezident festivalu Smetanova Litomyšl. Pavel v minulosti proslul jako guvernér ČNB, v 90. letech zodpovídal za zavedení české koruny. Z pozice experta Mezinárodního měnového fondu se podílel na zavedení národních měn v řadě východoevropských zemí. Byl také generálním ředitelem a hlavním ekonomem České spořitelny. Třikrát byl zvolen Bankéřem roku.

Aktuálně je členem správních nebo dozorčích rad několika českých univerzit, Aspen Institutu, neziskové organizace Dobrý anděl nebo Nadace Leoše Janáčka. Pavla baví digitální revoluce a nadšeně sleduje její ekonomické, byznysové a sociální dopady.

Tento web používá k poskytování služeba analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku