06. prosinec 2019

TEDxPragueWomen 2019

BOLD+BRILLIANT

O akci

Jsme připraveni na TEDxPragueWomen 2019. A co vy?

Letos se již pošesté připojí TEDxPragueWomen ke světové konferenci TEDWomen, která nás vyzývá, abychom byly i byli Bold and brilliant. A právě takové řečnice a řečníky si pozveme a necháme se inspirovat těmi nejsmělejšími nápady, životními příběhy i kurážným přístupem k životu. Budeme se jich ptát, kde vidí kořeny své síly, úspěchu i budoucnosti.

Těšíme se už 6. prosince. Registrace začínají v 16:30, samotná akce poté v 17:00.

Lokace

La Fabrika
Komunardů 1001/30
Praha 7, 170 00

Řečníci

 • Začínáme!

  17:00

 • Hanka Svobodová

  Svět není černobílý aneb jak na cestách chránit a ne ubližovat

  detail

  Hanka Svobodová chrání mořské želvy na plážích ostrůvků u Bornea před pytláky. Učí děti porozumět přírodě a snaží se místním lidem ukázat alternativní způsoby obživy, než je ničení přírody. Jako konzultantka pomáhá i v jiných oblastech – v Indonésii anebo na i Srí Lance. Na letošní TEDxPragueWomen nám bude vyprávět o tom, jak si stát za svými hodnotami a jak krok za krokem bojovat za to, co je správné. Ukáže nám, jaké to je nebýt jedna z davu, jak kriticky přemýšlet, zda to, co děláme skutečně pomáhá a jaké je to být iniciativní a často jít proti zdi. Jak každá z nás může bojovat proti větrným mlýnům a jak se nám může podařit to zaběhlé změnit. Hanka je optimistka, co kráčí pomalu a s rozvahou, inspiruje a myslí na dopad našeho chování pro přírodu i pro místní obyvatelstvo.

  zavřít
 • Radek Palaščák

  detail

  Radek Palaščák je téměř polovinu let svého života obklopen narůstajícím počtem žen v jeho okolí. Kromě manželky má ještě pět dcer. Vždycky toužil po velké rodině a o tom, aby mohl uchopit otcovství trochu jinak, než jak tomu bylo ještě před pár lety zvykem. Na rodičovskou dovolenou nastoupil v roce 2003 a se svou tehdy desetiměsíční dcerou se snažil bourat stereotypy spojované s otcovstvím (a také mateřstvím). Pracovně se specializuje na oblast komunikace a public relations. Více než deset let vedl propagační a marketingové oddělení Univerzity Palackého v Olomouci, nyní se věnuje poradenství, konzultační činnosti a také kreativnímu textování. Aktivně pracuje s mladými talenty v místním olomouckém klubu Slovan Černovír. Svými fotbalovými aktivitami a práci s mladými se snaží kompenzovat převahu ženského elementu okolo sebe. Daří se mu to? Je to vůbec možné? A dává smysl, aby se o to vůbec pokoušel?

  zavřít

Vstupenky

 • Cena vstupenky: 890 Kč

Partneři

Generální partner

Česká spořitelna

Hlavní partneři

ABB
T-Mobile Czech Republic

Partneři

Avast

Produktoví partneři

GoOut

Tým

Vedení týmu

Denisa Dufková
+420 603 526 266
denisa.dufkova@tedxprague.cz

Program

Míra Brada
+420 775 665 165
mira.brada@gmail.com

Produkce

Mirka Hofmanová
+420 777 908 834
mirkahofmanova@gmail.com

Denisa Olešovská
+420 777 444 369
denisaolesovska@gmail.com

Komunikace

Vendula Vlková
+420 603 738 959
vendula.vlkova@tedxprague.cz

Ivana Dubášová
ivana@dubasova.com

Partneři

Mirka Hofmanová
+420 777 908 834
mirkahofmanova@gmail.com

Registrace

Alisa Loginova
alisaloginova@gmail.com

Web

Jindřich Richter
richterjindrich@gmail.com

Moderátorka

Radka Myšková
myskova.radka@seznam.cz 

Dobrovolníci

Magdalena Hort