02. listopad 2017

TEDxPragueWomen 2017

Mosty

koupit vstupenku

O akci

TEDxPragueWomen 2017 je půldenní setkání věnované ženám, jejich úspěchům, pádům a postavení ve společnosti, které se paralelně koná s globální konferencí TEDWomen 2017 v New Orleans. Staňte se součástí této globální oslavy a buďte již po čtvrté u toho.

Letošním tématem jsou Mosty. Stavíme je, překračujeme a občas dokonce pálíme. Na TEDxPragueWomen 2017 budeme zkoumat toto téma ze všech stran. O své myšlenky hodné šíření a životní příběh se podělí řečnice a řečníci nejrůznějších profesí a zkušeností.

 • Termín akce: 2.11.17 17-21 hodin
 • Cena vstupenky: 650 Kč 

Součástí vstupenky jsou přednášky, doprovodný program a občerstvení. TEDxPragueWomen je nevýdělečnou akcí, cena vstupenky pokrývá náklady na akci. 

Platba na fakturu

 • V případě, že byste si rádi zakoupili vstupenku na fakturu, napište jména účastníků, jejich emaily a fakturační údaje firmy na info@goout.cz.
 • Následně obdržíte rezervaci s proforma fakturou. 
   

Lokace

Klub Lávka
Novotného lávka 21
110 00 Praha 1

Řečníci

 • Eliška Podzimková

  detail

  Ilustrátorka Eliška Podzimková je člověk, který se nebojí udělat krok do neznáma. V devatenácti odjela studovat do New Yorku a místní zaujala netradičním dokreslováním fotografií americké metropole. Tvořila ilustrace pro světově známého kuchaře Jamieho Olivera i pro magazín Vogue. Vloni se vrátila zpět a představila se projektem Dokreslené Česko pro iDnes, vznikla i spolupráce s Tomášem Klusem na jeho turné Recyklus. Po vlastní zkušenosti s nemocí spolupracuje s organizací Můj nový život věnující se dětem se zhoubným onkologickým onemocněním.

  Profil řečníka

  zavřít
 • Petra Fridrichová

  detail

  V raném dětství jí byla diagnostikována dětská mozková obrna (DMO). Nevzdala se a vystudovala bez jakýchkoliv speciálních podpůrných opatření základní školu i gymnázium. Dnes se snaží pomáhat dalším lidem s vážným zdravotním postiženým stavět MOST přes nepřízeň osudu. Stala se jedinou českou certifikovanou instruktorkou jógy pro děti a dospělé se zvláštními potřebami s licencí Yoga for the Special Child. Založila iniciativu Děti Václava Vojty. „Roky společného vzdělávání mi přinesly velkou sociální flexibilitu a nadhled, i když to byl často bolestný proces“, říká Petra.

  Profil řečníka

  zavřít
 • Ondřej Kania

  detail

  Ve svých 24 letech spoluvlastní vzdělávací agenturu a dvě střední školy. Příběh jak z amerického snu – student, který měl špatné známky na českých školách, dostal novou šanci, když obdržel plné stipendium v USA. Po maturitě spoluzaložil úspěšnou vzdělávací společnost a dnes pomáhá stovkám studentů na svých vlastních školách nebo na školách v USA, na které vybrané studenty vysílá. Ondřej věří, že „pokud máte tu moc změnit někomu, byť jedinému člověku život, udělejte to, protože on nebo ona následně může změnit životy stovek lidí“.

  Profil řečníka

  zavřít
 • Simona Kijonková

  detail

  O Simoně Kijonkové se často mluví jako o první dámě české e-commerce. Založila síť výdejních míst Zásilkovna, jejíž franšíza je na více než 1200 místech po Evropě. Aktuálně se věnuje i investicím do start-upů, např. Robeeto. Vloni na podzim se objevila na titulce českého Forbesu, který ji zařadil mezi 75 nejvlivnějších žen ČR.

  Trojnásobná maminka se věnuje roli žen v business světě a stereotypům, se kterými se zde setkávají. MOSTY pro ni představují místo, kam není snadné vkročit, děsí nás totiž strach z neznáma.

  Profil řečníka

  zavřít
 • Mimi Lan Nguyen Hoang

  detail

  Naší další řečnicí je módní designérka Mimi Lan Nguyen Hoang, která do Čech přijela už v 15 letech. Často mívá pocit, ze tahle země si ji vybrala.... chce aby tu byla... dělá všechno, aby tu zůstala... jako by to byla její volba!

  Říká, že je důležité vnímat svět takový jaký je, přijímat každou životní situaci, ať je dobrá či špatná a naučit se žít podle vlastních představ. A ani v nejhorších momentech není potřeba spálit mosty.

  Profil řečníka

  zavřít

Partneři

Generální partner

Česká spořitelna

Hlavní partneři

ABB

Mediální partneři

Magnas Media

Produktoví partneři

Impact HUB
solidpixels.

Tým

Vedení týmu

Denisa Dufková
+420 603 526 266
denisa.dufkova@tedxprague.cz

Komunikace

Vendula Vlková
+420 603 738 959
vendula.vlkova@tedxprague.cz 

Program

Míra Brada
+420 775 665 165
mira.brada@gmail.com

Partneři

Denisa Dufková
+420 603 526 266
denisa.dufkova@tedxprague.cz

Technika, prezentace

Web