23. září 2020

TEDxPragueBusinessSalon 2020

Diverzita – mýtus nebo realita?

O akci

Vytváříme nový prostor pro diskuzi o palčivých otázkách současného businessu. Otázky, o kterých se příliš nemluví, a mělo by.
Otevíráme témata nepříjemná, až tabuizovaná, přehlížená a odkládaná. Přinášíme progresivní názory na současný management, na potřeby firem i zaměstnanců. Ptáme se po podstatě, rozebíráme dopady a šíříme myšlenky hodné šíření.
Připojte se ke komunitě lidí, kteří přemýšlí o budoucnosti pracovního prostředí, korporátů i české podnikatelské sféry. Přijďte si poslechnout zkušenosti lidí, kteří tato témata opravdu řeší. 

První TEDxPragueBusinessSalon pořádáme v prostorách Spojka Events v Karlíně. Občerstvení (v ceně vstupenky) zajišťuje Spojka Karlín.

Z této akce nevzniknou klasická TED videa, jak je znáte. Přijďte si užít inspirativní večer naživo a bezpečně!

Akci pořádáme v souladu s platnými opatřeními. Jedná se o komorní formát pro cca 50 lidí. Dodržíme dostatečné rozestupy, na místě bude k dispozici dezinfekce i jednorázové roušky. Prostory Spojka Events jsou pravidelně dezinfikovány. Přijďte si užít inspirativní večer naživo a bezpečně!

Pokud by ještě došlo ke zpřísnění opatření a akci by nebylo možné realizovat, budete mít nárok na vrácení vstupného.

Lokace

Spojka Karlín
Pernerova 697/35
186 00, Praha 8

Program a řečníci

Diverzita – mýtus nebo realita?

Prales a poušť, zima a teplo, smích a smutek, narození a smrt, to jsou běžné protiklady, které nám vytvořila příroda. Rozmanitost je pro nás přirozený stav, ve kterém jsme se vyvinuli a ve kterém prosperujeme. Jak diverzní je náš pracovní svět? Podporujeme tuto diverzitu nebo naopak tlumíme? Jak se diverzita v práci pojí s obchodními výsledky a jak ovlivňuje náš způsob řešení krizí? Jsou kvóty součást řešení nebo problému?
 
Můžeme do práce přinášet celou svou osobnost se všemi rozmanitými aspekty? Jsou naše odlišnosti vítány nebo podněcují nenávistné chování? A existuje diverzita vůbec v našem pracovním prostředí nebo se jedná pouze o prázdný pojem?
 
Přijďte diskutovat s těmi, kteří tyto otázky řeší ve své každodenní praxi.

 

 • Vstup, občerstvení

  18:30

 • Začátek programu

  19:00

 • Zuzana Labudová

  Lektorka kurzů s tématikou rovných příležitostí pro firmy, instituce i školy.

 • Martin Záklasník

  CEO a člen představenstva e.on.

 • Hana Vacková

  Redaktorka týdeníku Ekonom a Hospodářských novin.

 • Networking

  20:30 - x


Vstupenky

 • Cena: 400 Kč včetně DPH

Partneři

Tento web používá k poskytování služeba analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku