04. listopad 2017

TEDxPrague 2017

Krásný nový svět

koupit vstupenku

O akci

Na TEDxPrague 2017: Krásný nový svět se podíváme do minulosti, přítomnosti i do budoucna. 

A proč?

Protože svět se dnes mění rychleji než kdy předtím. Nové technologie prostupují naše životy a nenápadně mění naši každodennost. To, co vypadalo před třiceti lety jako vzdálená budoucnost, je dnes tady.

Avšak nástup technologií má svůj rub i líc - můžeme o jakémkoli tématu diskutovat odkudkoliv, kdykoliv a s kýmkoliv na světě, ale současně se ze soukromí stal problematický pojem, druh na vymření. Umíme měnit DNA rostlin a díky tomu zvyšovat zemědělskou produkci, ale neumíme globálně kontrolovat, kdo a jak bude s DNA manipulovat. Nabízí se nám nové pracovní příležitosti a rozvoj, ale kvůli automatizaci mizí desítky profesí a čeká nás pravděpodobně zásadní proměna společnosti.

Je možné oddělit pozitivní přínosy technologického vývoje od jejich rubu? Dokážeme jako lidstvo technologický vývoj kontrolovat nebo se stáváme jeho obětí? Jak se s rychlou změnou vyrovnat v našich osobních životech? A co bychom měli dělat jako společnost? Na všechny tyto otázky se pokusíme na letošním TEDxPrague 2017 najít odpověď.

Nenechte si ujít EARLY BIRDS vstupenky

Pro ty nejvěrnější z vás máme limitovanou nabídku zvýhodněných EARLY BIRDS vstupenek, letos za krásnou cenu 1234 Kč.

On-line prodej EARLY BIRDS vstupenek na TEDxPrague 2017 startujeme souběžně se začátkem velké konference TED The Future You, a to 25. dubna 2017 v 19:00. A protože jde o limitovanou nabídku, předprodej bude trvat pouze do 15. května 2017, poté bude zahájen prodej za standardní cenu. 

Lokace

Forum Karlín
Pernerova 51
186 00, Praha 8